سامانه اختصاصی مدیریت گارانتی

راه اندازی سامانه گارانتی، استعلام و تایید اصالت کالا و رهگیری ضمانت به صورت آنلاین و پیامکی همزمان

ما خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات شما را بهتر و راحت تر می‌کنیم

سامانه مدیریت گارانتی اختصاصی به صورت تحت وب و پیامکی همزمان !

با گسترش روز افزون تولید و تجارت در تمام زمینه‌ها، شرکت‌‌ها و کارخانجات برای نشان دادن کیفیت بالای محصولات، کالا یا خدمات خود و تشویق مشتریان بالقوه به خرید اقدام به ارائه ضمانت برای محصولات خود می‌کنند. در گذشته همیشه ضمانت یا به صورت زبانی از قول فروشنده بوده یا برگه ضمانت‌نامه موجود در بسته بندی محصول نماد ضمانت و گارانتی محصول و خدمات بود.
اما از آنجا که امکان جعل ضمانت نامه های چاپی وجود دارد وجود یک روش مطمئن و سریع برای تایید گارانتی محصولات ضروری می‌نماید.

نرم افزار مدیریت گارانتی با تسهیل فرایند تایید اصالت کالا و خدمات در قالب یک سامانه جامع کلیه دغدغه‌های مدیران شرکت‌ها برای ارائه سرویس ضمانت و خدمات پس از فروش را برطرف کرده و همچنین مشتریان را نیز از پیچیدگی فنی و مراحل مختلف بی نیاز می‌نمایید که این مهم تاثیر بسزایی در افزایش رضایت مشتریان و در نتیجه فروش نهایی مجموعه شما خواهد داشت.

سامانه پیامک ملی مفتخر است در راه ارائه ابزار و راهکاری نوین بازاریابی اقدام به ارائه نرم افزار و سامانه تایید ضمانت محصولات و خدمات مبتنی بر وب و پایه سرویس پیام کوتاه نموده است.

سامانه مدیریت گارانتی اختصاصی به صورت تحت وب و پیامکی همزمان !
برای اولین بار در ایران

سامانه جامع گارانتی با پارامترهای دلخواه

سامانه گارانتی اختصاصی با قابلیت فوق العاده فعال سازی همزمان گارانتی از وب سایت یا پیام کوتاه

Full-Transparency-Icon

امکان استعلام اصالت کالا بدون نیاز به ثبت سریال و رهگیری وضعیت گارانتی پس از ثبت از طریق وب سایت و سامانه فراهم گردیده است.

Live-Support-Panel-Icon

می‌توانید مدت زمان گارانتی را به صورت پویا تنظیم کنید تا کاربران بر اساس زمان ثبت محصول گارانتی متفاوتی دریافت نمایند. تا از تقلب احتمالی جلوگیری شود.

Big-Data-Analysis-Icon

صورتی که اینترنت در دسترس نباشد می‌توانند با ارسال سریال گارانتی به وسیله پیامک نیز گارانتی محصول را فعال و یا از اصالت آن اطمینان حاصل کنند.

Network-Monitoring-Icon

با استفاده از این سامانه مشتریان با مراجعه به سایت اختصاصی شما و با استفاده از فرم گارانتی اقدام به فعال سازی گارانتی محصولات خود به صورت آنلاین می‌کنند.

با سامانه گارانتی اختصاصی فروش خود را بیشتر کنید
برخی از دلایلی که تهیه سامانه گارانتی محصولات و خدمات را مقرون به صرفه می‌کند

با سامانه جامع گارانتی برای خدمات و محصولات، مشتریان را دائمی کنید...

چند دلیل ساده و قوی که چرا باید از سامانه مدیریت گارانتی اختصاصی استفاده کنید…

ما به امنیت معتقدیم

سامانه به صورت اختصاصی و در سرور اختصاصی شما ثبت و اجرا می‌شود و امکان لو رفتن سریال های ضمانت را به صفر می‌رساند

سیستم جامع و کامل

مدیریت جامع و کنترل کامل بر روی فرایند گارانتی با شفافیت کامل و عدم امکان تقلب به دلیل وجود سیستم یکپارچه تحت وب و پیامکی

اختصاصی به دلخواه شما

فعال سازی فیلدهای مورد نظر شما جهت اخذ از کاربر برای فعال سازی گارانتی و ثبت در سامانه به صورت آسان و قدرتمند

دو سیستم در یک سامانه جامع

اولین و تنها سامانه گارانتی و تایید اصالت کالا و خدمات که هم تحت وب و پیامکی به صورت کاملاً همزمان سرویس می‌دهد

چه اطلاعاتی از مشتری برای فعال سازی گارانتی لازم دارید ؟

فیلدهای قابل فعال سازی پیش‌فرض در سامانه مدیریت گارانتی :

1- سریال گارانتی 2- نام 3-نام خانوادگی 4- کد ملی 5- شماره موبایل 6- جنسیت 7- ایمیل 8- استان 9- شهرستان 10- تاریخ تولد 11- شماره خرید 12- نمایندگی 13-آپلود و دریافت فایل دلخواه 14-توضیحات (فیلد متنی دلخواهِ قابل ویرایش توسط مدیر)

 

دارد تمامی فیلدها توسط مدیر قابل فعال یا غیرفعال سازی‌اند تا فرم کاربر به شکل دلخواه شما تکمیل و اطلاعات مورد نظر شرکت‌تان برای فعال سازی گارانتی را از مشتریان دریافت کنید، همچنین برای تمام فیلدها می‌توانید راهنمای دلخواه وارد کنید تا حسب نیاز شرکت فرم گارانتی تکمیل گردد.
لازم به ذکر است که کلیه خروجی‌های اکسل نیز حسب تنظیمات فیلدها به صورت خودکار اعمال می‌شوند و پس از آن خروجی به دیتا مذکور اضافه یا کسر می‌گردد.

دارد در سامانه مدیریت گارانتی امکان خروجی از تمام اطلاعات، کدها و مشتریان، زمان فعال سازی گارانتی، استان و شهرستان مشتری، زمان به تفکیک روز و … به صورت خروجی فایل اکسل برای دیگر بهره‌برداری‌های شرکت شما فراهم شده است که منبع بسیار غنی از داده‌های  برای ارتباط و فروش مجدد محصولات و خدمات به خریداران و مشتریان نهایی شما می‌باشد.

دارد در نسخه جدید سامانه جامع گارانتی امکان درج صفحات جانبی مانند قوانین و مقررات ، تماس با ما و درباره ما و … نیز فراهم شده است تا در صورت لزوم بتوانید از سامانه گارانتی به صورت یک سایت مستقل نیز استفاده نموده و یا همزمان در وب سایت اصلی شرکت مورد استفاده قرار گیرد.

سامانه گارانتی مورد نظر شما چه ویژگی باید داشته باشد؟
ما آنرا برای شما طراحی و اجرا می‌کنیم.

فروش خود را چند برابر کنید ...

با ارائه یک گارانتی صحیح و اصولی فروش خود را تا 5 برابر بیشتر کنید .
اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید با ما تماس بگیرید...

پیش نمایش استفاده از فرم های استعلام و ثبت گارانتی در سایت دیگر!

با سامانه گارانتی فروش خود را افزایش دهید
از دیگر امکانات سامانه جامع مدیریت گارانتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :
 • امکان تعریف کد تایید اختصاصی برای هر محصول
 • امکان درج مدل کالا و سرویس در پیامک پاسخ
 • درج خودکار تاریخ فعال‌سازی گارانتی در متن پیامک
 • استعلام تاریخ شروع گارانتی با یک پیامک
 • دریافت و پیوست فایل دلخواه از کاربر به صورت عکس
 • ارسال خودکار پیامک تولد یا مناسبتی به کاربران
 • خروجی اکسل از گارانتی‌های فعال شده
 • گزارش ساز قوی جهت دریافت انواع گزارش‌ها از سامانه
 • ورود اطلاعات در قالب فایل اکسل در سیستم
 • ویرایش شهرها و استان‌ها و در فرم ثبت گارانتی
 • ارسال خودکار ایمیل خلاصه ثبت نام به مدیریت
 • امکان تعریف نامحدود کاربر با دسترسی‌های مختلف
 • درج سامانه گارانتی در سایت شما با هر زبان برنامه نویسی
 • امکان استفاده به صورت iframe در هر جای سایت شما
 • امکان استفاده از وب سرویس خدماتی پیامک برای پاسخ‌ها
 • فرم اطلاع از اصالت محصول و تایید گارانتی
 • فرم رهگیری پرونده ضمانت محصول
 • امکان تعریف دسته‌بندی تفکیکی محصول
 • امکان درج مدل‌های مختلف محصول در دسته
 • امکان درج بی‌نهایت سریال گارانتی
 • امکان درج بی‌نهایت نمایندگی فروش
 • تعریف پیامک پاسخ اختصاصی
 • تعریف پاسخ به استعلام گارانتی
 • دفترچه تلفن داخلی سامانه
 • تعریف فیلد دلخواه در فرم گارانتی
 • ذخیره اطلاعات مشتری در سامانه پیامک
 • تنظیم ساختار فرم گارانتی بر اساس سلیقه شما
 • امکان تعریف متغیرهای مختلف در متن پاسخ پیامک
 • فعال یا غیرفعال سازی فیلدهای مورد نیاز توسط مدیر
 • ماژول داخلی قرعه کشی رایگان جهت کمپین‌های فروش
  از کاربردهای دیگر نرم افزار و سامانه مدیریت گارانتی جامع  و تایید اصالت کالا علاوه بر موارد متداول در موضوع فروش و ضمانت کالا و خدمات می‌توان موارد زیر را نام برد:

 

جهت ارائه کد فعال‌سازی موبایل (ویژه شرکت‌های وارد کننده موبایل) همزمان با فعال سازی گارانتی موبایل استفاده کرد. بدین شکل که مشتری پس از خرید گوشی موبایل که نسبت به دریافت کد رجیستری موبایل اقدام کرد، همزمان گارانتی موبایل نیز برای ایشان ثبت گردد تا هم رضایت مشتری را در همان لحظه اول خرید بدنبال داشته باشد و هم شرکت اشراف بیشتری بر روی محصولات فروش رفته و مشتریان نهایی داشته باشد.

 

شرکت های نرم افزاری جهت ارائه لایسنس نرم افزارهای خود برای مشتری نهایی نیز می‌توانند از امکان اعتبارسنجی خرید توسط مشتریان در سامانه استفاده کنند. بدین صورت که مشتری شما شماره خرید را در سامانه بررسی اصالت محصولات وارد کرده و کد فعال سازی نرم افزار را دریافت می‌کند ، و همزمان از مدت زمان خدمات پس از فروش و بروزرسانی مطلع و  از اصالت خرید مطمئن شده و همچنین از کپی غیرمجاز و استفاده بدون خرید نرم افزارهای شما جلوگیری می‌کند.

 

مدیریت سامانه می‌تواند مشخص کند که سامانه به دلخواه ایشان همزمان از سیستم تحت وب ، یا پیام کوتاه و یا هر دو سیستم همزمان استفاده کنند.

داشبورد تکنسین در سامانه گارانتی

سسیتم نصب محصول توسط تکنسین:

در نسخه جدید سامانه امکان مدیریت تکنسین / مکانیک / نصاب محصولات را نیز همزمان دارید. بدین صورت که پس از نصب و فعال سازی ضمانت محصول توسط مشتری اگر محصول شما باید توسط تکنسین نصب و راه اندازی گردد، نصاب نیز با ارسال شماره سریال محصول به خط اختصاصی شما نصب محصول را تایید و در باشگاه تکنسین‌های شما برای ایشان یک امتیاز به مجموع امتیازهای ایشان اضافه می‌گردد، در این سامانه امکان محدود کردن ثبت نصب محصول توسط تکنسین‌های مجاز و مورد تایید شرکت یا امکان ثبت‌نام خودکار با اولین سریال ارسالی وجود دارد. در این حالت ضمن گرداوری بانک اطلاعات تکنسین‌های تخصصی حوزه کاری خود می‌توانید نسبت به مدیریت آنها اقدام نمایید.

هر نصاب / تکنسین امکان ورود به پنل کاربری اختصاصی خود را دارد که می‌تواند نسبت به ویرایش مشخصات کاربری خود اقدام نموده، نمودار گرافیکی فعالیت‌های خود را به صورت هفتگی، ماهانه و سالانه مشاهده نموده و همچنین ریز تمام محصولات نصب شده و امتیازات کسب شده را دریافت نماید.
همچین امکان خروجی از اطلاعات تکنسین‌ها به صورت فایل اکسل با کلیه مشخصات فراهم گردیده است.
این قابلیت برای محصولاتی که نیاز به نصب توسط متخصص مربوطه دارند بسیار حیاتی میباشد از جمله صنوف تحت پوشش می‌توان به لوازم جانبی خودرو و قطعات یدکی، لوازم خانگی (مانند لباسشویی و کولرگازی)، تجهیزات فروشگاهی و … اشاره نمود.

لازم به‌ذکر است سامانه جامع مدیریت گارانتی و استعلام اصالت کالا و خدمات به صورت کاملاً اختصاصی و از پایه توسط مجموعه سامانه پیامک ملی نوشته شده است و نمونه مشابهی ندارد، این سامانه به صورت مستمر و با توجه به نیاز مشتریان و کاربران گرامی بروز می‌گردد و امکانات جدید و متناسب روز به آن اضافه می‌شود.

این سامانه یک مجموعه نرم افزار تخصصی تحت وب است که به صورت اختصاصی روی سرور یا هاست شما نصب و اجرا می‌شود و صرفاً یک افزونه برای CMS نیست! بلکه خود یک سامانه جامع برای ارائه خدمات گارانتی و تایید اصالت کالا و خدمات به صورت حرفه‌ای می‌باشد.
در این سامانه کلیه مراحل تولید، کنترل کیفی، خروج از انبار، انقضاء گارانتی و زمان فعال سازی ضمانت از سمت مشتریان شما قابل رهگیری و گزارش‌گیری می‌باشد.

رهگیری محصولات در سامانه مدیرت گارانتی

پشتیبانی سامانه سامانه گارانتی کالا و خدمات از تاریخ نصب تا یک سال بروزرسانی رایگان و پشتیبانی به صورت 7 روز هفته و 24 ساعته توسط سامانه پیامک ملی پشتیبانی می‌گردد تا با خیالی آسوده شما نیز به جمع کاربران و مشتریان این سامانه بپیوندید.

سامانه مدیریت گارانتی در پنج نسخه اصلی : پایه (اقتصادی)، استاندارد، حرفه‌ای، ویژه و یک نسخه صنعتی که به صورت سفارشی بنا به نیاز مشتریان محترم تولید و ارائه می‌گردد.

آیا سامانه به صورت کامل و روی سایت خودمان به ما تحویل داده می‌شود؟

بله. سامانه مدیریت گارانتی و استعلام اصالت کالا بر روی سرور اختصاصی یا سایت شما نصب و راه‌اندازی می‌شود و کنترل و مدیریت سامانه در اختیار شماست.

چه روش‌هایی برای فعال سازی گارانتی در این سامانه وجود دارد؟

سامانه گارانتی اختصاصی قابلیت فعال سازی گارانتی از وب سایت (آنلاین) یا پیام کوتاه (آفلاین) را همزمان ارائه می‌دهد که این قابلیت فقط در این سامانه وجود دارد.

سامانه گارانتی چگونه امکان تقلب در گارانتی را غیرممکن می‌کند؟

گارانتی چه از طریق پیامک و آفلاین فعال شود یا آنلاین و از طریق وب ، اجازه تقلب و ثبت مجدد گارانتی به روش دیگر (حتی در همان لحظه) توسط سیستم داده نمی‌شود و فقط یک بار اول آن ثبت و نهایی می‌شود.

آیا امکان گزارشگیری، خروجی و چاپ اطلاعات سامانه وجود دارد؟

در سامانه گارانتی به دلیل وجود گزارش ساز پیشرفته امکان خروجی از تمام اطلاعات ، کدها و مشتریان ، زمان فعال سازی گارانتی به تفکیک و استان و شهرستان ، تاریخ خرید، شماره موبایل و … به صورت خروجی فایل اکسل برای دیگر بهره‌برداری های شرکت شما فراهم است.

آیا سامانه گارانتی قابلیت استعلام اصالت کالا را دارد؟

سامانه مدیریت گارانتی امکان استعلام اصالت کالا و خدمات بدون نیاز به فعال‌سازی گارانتی را برای رفاه حال فروشندگان و مشتریان در سامانه فراهم نموده است.

آیا هر سال نیاز به تمدید هزینه سیستم هست؟

خیر. هزینه نرم افزار اختصاصی سامانه مدیریت گارانتی فقط یک بار دریافت می‌شود.

نرم افزار و سامانه مدیریت گارانتی جامع

برای دریافت تعرفه نرم‌افزار و همچنین دمو رایگان و تست بخش مدیریت سامانه گارانتی اختصاصی کالا و خدمات با ما تماس بگیرید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۸۷ رای