نمایندگی پنل پیامک

با دریافت نمایندگی پنل پیامک همکار ما شوید و کسب و کار اینترنتی خود را راه‌اندازی کنید

پنل نمایندگی ارسال پیامک

بسم الله الرحمن الرحیم

 

در این طرح کاربران گرامی با تهیه پنل نمایندگی می‌توانند از سامانه به صورت اختصاصی با نام تجاری و دامنه اختصاصی دلخواه خود ( مثلاً www.yoursite.com ) استفاده نموده و اقدام به فروش و بازاریابی نمایید، در این شرایط هیچ نامی از ما برده نشده و نماینده می‌تواند به راحتی با نام برند دلخواه خود فعالیت نمایند.

علاوه بر این نمایندگان قادر هستند کپی‌رایت و لوگوی اختصاصی خود را در صفحه ورود و صفحات داخلی سامانه قرار دهند، همچنین سامانه امکان قراردادن متن دلخواه در منوهای صفحه ورود (درباره ما، تماس با ما، اطلاعات حساب، قیمت خطوط اختصاصی، تعرفه پیامک، تعرفه پنل کاربری و …) را در اختیار نمایندگان قرار می‌دهد تا ایشان با صلاح‌دید خود این اطلاعات را برای کاربران خود قرار دهند.

سامانه امکان ایجاد پکیج‌ها و بسته‌های پیامکی مختلف را برای نمایندگان فراهم نموده تا نمایندگان بتوانند با فعال یا غیرفعال کردن بخش های مختلف و ایجاد سطوح دسترسی متعدد بسته‌هایی ایجاد کرده (مثلا بسته پایه ، حرفه‌ای و…) و اقدام به فروش پنل‌های کاربری متفاوت نمایند.

دریافت نمایندگی پنل پیام کوتاه و کسب و کار مستقل اینترنتی

شما نیز به جمع همکاران ما بپیوندید و با نمایندگی سامانه پیام کوتاه از اینترنت کسب درآمد کنید.

Quality

با اتصال درگاه بانکی تمام پرداخت‌های مشتریانتان به حساب بانکی خودتان واریز می‌شوند.

Performance

امکان سفارشی سازی تمام بخش‌های سامانه و تعریف پنل‌ها و تعرفه‌ها به دلخواه شما.

Link-Building

بدون هیچ محدودیت و هزینه‌ای بی‌نهایت پنل کاربری ایجاد کرده و به فروش برسانید.

Analysis

پنل نمایندگی ریبرند خودتان را به دلخواه پیکربندی نموده و 100% مستقل فعالیت کنید.

تعداد کاربراناعتبار هدیهارائه نمایندگیشماره اختصاصی رایگانقیمت
نامحدود40000 توماننامحدود۳ خط سفارشی720 هزارتومان
520
نمایندگی سامانه پیام کوتاه

تعرفه پیامک ارزان‌تر :

نمایندگان می‌توانند با توجه به تعرفه ارسال پیامک خود جدول تعرفه اختصاصی ایجاد کرده و از فروش پیامک کسب درآمد نمایند ، بدین ترتیب با خرید پیامک از شرکت با قیمت مشخص می‌توانند نسبت به قیمت گذاری با قیمت های بالاتر فرمایند .
نمایندگان می‌توانند به تعداد نامحدود کاربر ایجاد کرده ( بابت ایجاد کاربر هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد ) و کاربران را مدیریت و دسترسی های لازم را به ایشان بدهند.

 

درگاه الکترونیک بانکی اختصاصی :

نمایندگان می‌توانند درگاه الکترونیک اختصاصی بانکی خود را در سامانه راه اندازی نموده، بدین ترتیب کاربران نماینده با پرداخت الکترونیک وجه را به صورت آنلاین و مستقیم وارد حساب نماینده کرده و همان لحظه شارژ می‌شوند .

نمایندگان می‌توانند بخش ثبت نام آنلاین اختصاصی را برای خود فعال نمایند تا کاربران به سادگی بتوانند ظرف چند دقیقه ثبت نام کرده و به صورت آنلاین وجه مربوطه را پرداخت نمایند.

 

بانک های شماره اختصاصی :
نمایندگان قادرند بانک اطلاعاتی شمارگان خود را به صورت امن وارد سامانه کرده و دسترسی استفاده از این بانک را به کاربران دلخواه خود بدهند ، بدین ترتیب هر نماینده میتواند بانک اطلاعاتی اختصاصی خودش را داشته باشد که فقط کاربران خودش به آن دسترسی دارند تا بتوانند علاوه بر بانک موبایل کل کشور و بانک محله ای موجود در سامانه از بانک های اختصاصی دیگر نیز جهت ارسال انبوه استفاده نمایند.

 

خطوط پیامکی با تخفیف ویژه:
نمایندگان قادر خواهند بود از طریق بخش سفارش شماره به صورت آنلاین شماره اختصاصی خریداری کرده و از تخفیف ویژه نمایندگان بهره‌مند شوند ، بنابراین نماینده قادر خواهد بود خطوط را با قیمت بالاتری به کاربران خود ارائه نموده و از این طریق نیز کسب سود نمایند.

پنل مدیریت قدرتمند:
نمایندگان از طریق کنترل پنل اختصاصی مدیریت می‌توانند پیامک‌ها و فعالیت‌های کل کاربران خود را مانیتور نمایند، همچنین انواع گزارش‌گیری (گزارش‌های ارسال، گزارش‌های مالی و…) به صورت روزانه و در بازه‌های مختلف زمانی امکان پذیر می‌باشد.

اپـراتورتعـرفه / تومان
پیش شماره 50001 77
پیش شماره 50001s87
پیش شماره 1000 87
پیش شماره 2000 91.2
پیش شماره 2000Send 77
پیش شماره 3000 87
پیش شماره 5000288.7
پیش شماره 5000488.7
پیش شماره 900087
پیش شماره خط ثابت 87

پنل نمایندگی چیست و چگونه با آن می‌توان کسب درامد کرد؟

با تهیه پنل نمایندگی می‌توانند از سامانه به صورت اختصاصی با نام تجاری و دامنه اختصاصی دلخواه خود ( مثلا www.yoursite.com ) استفاده نموده و اقدام به فروش و بازاریابی نمایید، در این شرایط هیچ نامی از شرکت ما برده نشده و نماینده می‌تواند به راحتی با نام برند دلخواه خود فعالیت نمایند.

آیا برای استفاده از سامانه پیامک ملی نیاز به نصب نرم افزار خاصی می باشد؟

این سامانه کاملا تحت وب بوده و برای استفاده از آن تنها نیاز به اینترنت و مرورگر به‌روز دارید.

آیا می‌توانم سامانه را بر روی دامنه اختصاصی خودم داشته باشم، و برای خود لوگوی اختصاصی و متن کپی رایت و... تعیین کنم ؟

بله. با معرفی یک دامنه یا ساب دامین دلخواه می‌توانید از سامانه به صورت اختصاصی استفاده نمایید.

چگونه می‌توانم شماره حساب خودمان را به سامانه متصل کنیم؟

بعد از دریافت درگاه بانکی کلید تبادل را در بخش مدیریت حساب های سامانه وارد کنید تا پرداخت های کاربران مستقیم به حساب شما واریز شوند.

در پنل نمایندگی چند کاربری می‌توانیم ایجاد کرده و به فروش برسانیم؟

در سامانه هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما به تعداد نامحدود می‌توانید پنل کاربری ایجاد و به فروش برسانید.

چقدر از فروش پنل ها را باید کمیسیون بدهیم؟

هیچ هزینه ای بابت کمیسیون از فروش پنل پرداخت نکرده و 100% مبلغ فروش پنل متعلق به شماست و تمامی پرداخت کاربرانتان مستقیم به حساب شما واریز می‌شوند.

آیا می‌توان نمایندگی سامانه پیامک ملی را به صورت اقساط تهیه نمود؟

کاربران گرامی می‌توانند نمایندگی سامانه پیامک ملی را به صورت اقساط تهیه نمایند، بدین صورت که در ابتدا 50% مبلغ پنل و مابقی را یک ماه پس از شروع قرارداد و آغاز فعالیت پرداخت نمایند.
  • به هر یک از نمایندگان یک شماره اختصاصی 1000 و یک شماره اختصاصی با پیش شماره 3000 و یک خط 5000 اختصاصی سفارشی رایگان جهت ارسال و دریافت ارائه خواهد شد.
  • علاوه بر آن به هر یک از نمایندگان گرامی یک شماره عمومی 2000 رند، دو شماره عمومی 1000 رند 8 رقمی رند و 3 شماره عمومی 5000 و یک خط اپراتور ثابت جهت تخصیص به کاربران و استفاده به صورت امانی ارائه می گردد.
  • تمدید سالانه با 40% تخفیف ویژه انجام شده و نمایندگان با بیش از 5 میلیون پیامک از پرداخت آبمونمان معاف خواهند بود.
  • به کلیه تراکنش‌ها و پیامک‌ها ارزش افزوده اضافه می‌شود.
  • به تعرفه‌های فوق 30 ریال قانون بودجه افزوده می‌شود.

طرح توجیهی نمایندگی پنل پیامک به همراه مثال عملی

در این طرح یک نماینده برخلاف سایر نمایندگی ها قادر به ارائه نرم‌افزار با نام و برند شرکت خود می‌گردد و قادر است به صورت نامحدود سامانه ارسال و دریافت و مدیریت پیامک ایجاد و به فروش برساند، نکته قابل توجه این است که ما بابت فروش نمایندگان هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌کنیم و این امر باعث جذابیت این ایده و استقبال باور نکردنی آن شد، این بدین معنی است که نماینده فقط یکبار هزینه نرم افزار را پرداخت می‌کند و میتواند به تعداد نامحدود اکانت متفاوت ایجاد و به فروش برساند. علاوه براین نمایندگان از ارسال پیامک های تمامی کاربران خود نیز سود حاصل نماید.

در این طرح نماینده نیاز به هیچ هزینه جانبی ندارد، از آنجایی که این نرم‌افزار روی یک سرور قرار می‌گرد هزینه نگهداری، بروزرسانی، پشتیبانی و … متمرکز شده و توسط شرکت اصلی ارائه دهنده این طرح تامین می‌گردد. نماینده نیاز به هیچ مهارت خاصی نداشته و تنها با آشنایی با کامپیوتر و اینترنت و دریافت آموزش‌های لازم از طریق واحد آموزش شرکت قادر خواهد بود به خوبی با نرم افزار کار نماید.

 

به عنوان مثال یک نماینده با هزینه 720 هزار تومان صاحب امتیاز یک نمایندگی سامانه ریبرند می‌شود، این نماینده با فروش متوسط ۱۰ پنل کاربری در ماه، درآمد ماهیانه در حدود ۱ میلیون تومان خواهد داشت. علاوه براین اگر توسط کاربران ایشان روزانه ۵۰۰۰۰ پیامک ارسال شود و نماینده بر روی هر پیامک ۲ تومان سود نماید روزانه ۱۰۰ هزار تومان سود خواهد داشت که این عدد در ماه ۳ میلیون تومان خواهد بود.
واضح است که با اضافه شدن کاربران تعداد پیامک‌های ارسال به شکل روز افزون زیاد شده و نماینده شامل تخفیفات ویژه نیز می‌گردد به شکلی که با ارسال ۲۰۰,۰۰۰ پیامک در روز نماینده بالغ بر ۴۰۰ هزار تومان سودخواهد کرد که این عدد در ماه بیش از ۱۲ میلیون تومان برآورد می‌گردد. همچنین نمایندگان گرامی می‌توانند از طریق فروش خطوط اختصاصی نیز سود ببرند، به عنوان مثال اگر نماینده در روز به صورت متوسط ۵ خط بفروشد و روی هر خط به صورت متوسط ۱۰ هزار تومان سود کند روزانه سودی برابر ۵۰ هزار تومان خواهد داشت (معمولا خطوط ۱۴ رقمی سودی به طور متوسط در حدود ۵ هزار تومان و خطوط ۸ رقمی بیش از ۵۰ هزار تومان سود دارند).

در این طرح نماینده نیاز به هیچ هزینه جانبی ندارد، از آنجایی که این نرم افزار بر روی یک سرور قرار می‌گرد هزینه نگهداری، بروزرسانی، پشتیبانی و … متمرکز شده و توسط شرکت اصلی ارائه دهنده این طرح تامین می‌گردد. نماینده نیاز به هیچ مهارت خاصی نداشته و تنها با آشنایی با کامپیوتر و اینترنت و دریافت آموزش‌های لازم از طریق واحد آموزش شرکت قادر خواهد بود به خوبی با نرم افزار کار نماید .

کاربران گرامی می‌توانند نمایندگی سامانه پیامک ملی را به صورت اقساط تهیه نمایند، بدین صورت که در ابتدا 50% مبلغ پنل و مابقی را یک ماه پس از شروع قرارداد و آغاز فعالیت پرداخت نمایند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۰۲ رای