نمایندگی سامانه پیام کوتاه

با دریافت نمایندگی پیامک همکار ما شوید و کسب و کار اینترنتی خود را راه‌اندازی کنید

بسم الله الرحمن الرحیم

شما نیز به جمع همکاران ما بپیوندید و با نمایندگی سامانه پیام کوتاه کسب درآمد کنید.

 

در این طرح هموطنان گرامی با تهیه پنل نمایندگی می‌توانند از سامانه به صورت اختصاصی با نام تجاری و دامنه اختصاصی دلخواه خود ( مثلا www.yoursite.com ) استفاده نموده و اقدام به فروش و بازاریابی نمایید، در این شرایط هیچ نامی از شرکت ما برده نشده و نماینده می‌تواند به راحتی با نام برند دلخواه خود فعالیت نمایند.

علاوه بر این نمایندگان قادر هستند کپی‌رایت و لوگوی اختصاصی خود را در صفحه ورود و صفحات داخلی سامانه قرار دهند، همچنین سامانه امکان قراردادن متن دلخواه در منوهای صفحه ورود (درباره ما، تماس با ما، اطلاعات حساب، قیمت خطوط اختصاصی، تعرفه پیامک، تعرفه پنل کاربری و …) را در اختیار نمایندگان قرار می‌دهد تا ایشان با صلاح‌دید خود این اطلاعات را برای کاربران خود قرار دهند.

سامانه امکان ایجاد پکیج‌ها و بسته مختلف را برای نمایندگان فراهم نموده تا نمایندگان بتوانند با فعال یا غیرفعال کردن بخش های مختلف و ایجاد سطوح دسترسی متعدد بسته‌هایی ایجاد کرده (مثلا بسته پایه ، حرفه‌ای و…) و اقدام به فروش پنل‌های کاربری متفاوت نمایند.

نمایندگی سامانه پیام کوتاه
شرحاعتبار هدیهتعداد کاربرانارائه نمایندگیشماره اختصاصی رایگانقیمت
نمایندگی مستقل1200 پیامک رایگاننامحدوددارد۳ خط سفارشی720 هزارتومان

نمایندگان می‌توانند با توجه به تعرفه ارسال پیامک خود جدول تعرفه اختصاصی ایجاد کرده و از فروش پیامک کسب درآمد نمایند ، بدین ترتیب با خرید پیامک از شرکت با قیمت مشخص می‌توانند نسبت به قیمت گذاری با قیمت های بالاتر فرمایند .
نمایندگان می‌توانند به تعداد نامحدود کاربر ایجاد کرده ( بابت ایجاد کاربر هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد ) و کاربران را مدیریت و دسترسی های لازم را به ایشان بدهند .

نمایندگان می‌توانند درگاه الکترونیک اختصاصی در سامانه راه اندازی نمایند، بدین ترتیب کاربران توسط پرداخت الکترونیک وجه را به صورت آنلاین و مستقیم وارد حساب نماینده کرده و همان لحظه شارژ می‌شوند .

نمایندگان می‌توانند بخش ثبت نام آنلاین اختصاصی را برای خود فعال نمایند تا کاربران به سادگی بتوانند ظرف چند دقیقه ثبت نام کرده و به صورت آنلاین وجه مربوطه را پرداخت نمایند .

نمایندگان قادرند بانک اطلاعاتی شماره ی خود را به صورت امن وارد سامانه کرده و دسترسی استفاده از این بانک را به کاربران دلخواه خود بدهند ، بدین ترتیب هر نماینده میتواند بانک اطلاعاتی اختصاصی خودش را داشته باشد که فقط کاربران خودش به آن دسترسی دارند تا بتوانند علاوه بر بانک موبایل کل کشور و بانک محله ای موجود در سامانه از بانک های اختصاصی دیگر نیز جهت ارسال انبوه استفاده نمایند .

نمایندگان قادر خواهند بود از طریق بخش سفارش شماره به صورت آنلاین شماره اختصاصی خریداری کرده و از تخفیف ویژه نمایندگان بهره‌مند شوند ، بنابراین نماینده قادر خواهد بود خطوط را با قیمت بالاتری به کاربران خود ارائه نماید .

نمایندگان از طریق کنترل پنل اختصاصی مدیریت می‌توانند پیامک‌ها و فعالیت‌های کل کاربران خود را مانیتور نمایند ، همچنین انواع گزارش‌گیری (گزارش‌های ارسال، گزارش‌های مالی و…) به صورت روزانه و در بازه‌های مختلف زمانی امکان پذیر می‌باشد.

اپـراتورتعـرفه
پیش شماره 1000 13.2
پیش شماره 2000 13.8
پیش شماره 3000 13.2
پیش شماره 50001 10.7
پیش شماره 50002 13.5
پیش شماره 50004 13.5
پیش شماره خط ثابت 11.7
پیام صوتی - متنی 17.3
پیام صوتی -فایلی 13.8
سایر پیش شماره ها 12
  • به هر یک از نمایندگان یک شماره اختصاصی 1000 و یک شماره اختصاصی با پیش شماره 3000 و یک خط 5000 اختصاصی سفارشی رایگان جهت ارسال و دریافت ارائه خواهد شد.
  • علاوه بر آن به هر یک از نمایندگان گرامی یک شماره عمومی 2000 رند، دو شماره عمومی 1000 رند 8 رقمی رند و 3 شماره عمومی 5000 و یک خط اپراتور ثابت جهت تخصیص به کاربران و استفاده به صورت امانی ارائه می گردد.
  • به کلیه تراکنش‌ها و پیامک‌ها ارزش افزوده اضافه می‌شود.

کاربران گرامی می‌توانند نمایندگی سامانه پیامک ملی را به صورت اقساط تهیه نمایند، بدین صورت که در ابتدا 50% مبلغ پنل و مابقی را یک ماه پس از شروع قرارداد و آغاز فعالیت پرداخت نمایند.

طرح توجیهی نمایندگی به همراه مثال عملی

در این طرح یک نماینده برخلاف سایر نمایندگی ها قادر به ارائه نرم‌افزار با نام و برند شرکت خود می‌گردد و قادر است به صورت نامحدود سامانه ارسال و دریافت و مدیریت پیامک ایجاد و به فروش برساند ، نکته قابل توجه این است که ما بابت فروش نمایندگان هیچ هزینه ای دریافت نمی‌کنیم و این امر باعث جذابیت این ایده و استقبال باور نکردنی آن شد، این بدین معنی است که نماینده فقط یکبار هزینه نرم افزار را پرداخت می کند و میتواند به تعداد نامحدود اکانت متفاوت ایجاد و به فروش برساند. علاوه براین نمایندگان از ارسال پیامک های تمامی کاربران خود نیز سود حاصل نماید.

در این طرح نماینده نیاز به هیچ هزینه جانبی ندارد، از آنجایی که این نرم افزار بر روی یک سرور قرار می‌گرد هزینه نگهداری، بروزرسانی، پشتیبانی و … متمرکز شده و توسط شرکت اصلی ارائه دهنده این طرح تامین می‌گردد. نماینده نیاز به هیچ مهارت خاصی نداشته و تنها با آشنایی با کامپیوتر و اینترنت و دریافت آموزش‌های لازم از طریق واحد آموزش شرکت قادر خواهد بود به خوبی با نرم افزار کار نماید .

به عنوان مثال یک نماینده با هزینه ۵۲۰ هزار تومان صاحب امتیاز یک سامانه نمایندگی ریبرند می‌شود، این نماینده با فروش متوسط ۱۰ پنل کاربری در ماه، درآمد ماهیانه در حدود ۱ میلیون تومان خواهد داشت. علاوه براین اگر توسط کاربران ایشان روزانه ۵۰۰۰۰ پیامک ارسال شود و نماینده بر روی هر پیامک ۲ تومان سود نماید روزانه ۱۰۰ هزار تومان سود خواهد داشت که این عدد در ماه ۳ میلیون تومان خواهد بود.
واضح است که با اضافه شدن کاربران تعداد پیامک‌های ارسال به شکل روز افزون زیاد شده و نماینده شامل تخفیفات ویژه نیز می‌گردد به شکلی که با ارسال ۲۰۰,۰۰۰ پیامک در روز نماینده بالغ بر ۴۰۰ هزار تومان سودخواهد کرد که این عدد در ماه بیش از ۱۲ میلیون تومان برآورد می‌گردد. همچنین نمایندگان گرامی می‌توانند از طریق فروش خطوط اختصاصی نیز سود ببرند، به عنوان مثال اگر نماینده در روز به صورت متوسط ۵ خط بفروشد و روی هر خط به صورت متوسط ۱۰ هزار تومان سود کند روزانه سودی برابر ۵۰ هزار تومان خواهد داشت (معمولا خطوط ۱۴ رقمی سودی به طور متوسط در حدود ۵ هزار تومان و خطوط ۸ رقمی بیش از ۵۰ هزار تومان سود دارند).

در این طرح نماینده نیاز به هیچ هزینه جانبی ندارد، از آنجایی که این نرم افزار بر روی یک سرور قرار می‌گرد هزینه نگهداری، بروزرسانی، پشتیبانی و … متمرکز شده و توسط شرکت اصلی ارائه دهنده این طرح تامین می‌گردد. نماینده نیاز به هیچ مهارت خاصی نداشته و تنها با آشنایی با کامپیوتر و اینترنت و دریافت آموزش‌های لازم از طریق واحد آموزش شرکت قادر خواهد بود به خوبی با نرم افزار کار نماید .