راه‌اندازی قرعه کشی پیامکی

نرم‌افزار سامانه قرعه‌کشی پیامکی

راه‌اندازی قرعه‌کشی پیامکی برای شرکت‌ها و فروشگاه‌ها

با گسترش صنایع و خدمات، شرکت‎های گوناگون جهت رونق فعالیت اقتصادی ، اقدام به ایجاد ارتباط و تشویق مصرف‌کنندگان به خرید بیشتر محصولات و خدمات خود می‌کنند که جهت نشان دادن حسن نیت خود به مشتریان وفادار مجموعه , اقدام به برگزاری جشنواره و قرعه‌کشی بین آنان می‌نمایند.
بانک‌ها و برندهای بزرگ و کوچک اعم از اپراتورهای تلفن همراه، صنایع غذائی و خدمات) سالیان متمادیست که با برگزاری قرعه‌کشی و جشنواره‌های مختلف قدرت برند و تعداد مشتریان خود را افزایش می‌دهند.

چگونه یک قرعه کشی پیامکی راه اندازی کنیم؟

پس از ثبت نام و دریافت پنل کاربری اختصاصی خود از سامانه پیامک ملی به سادگی و راحتی هرچه تمام تر میتوانید یک قرعه کشی با پیامک ایجاد و راه اندازی کنید .

  • کدهای دلخواه خود را در بخش مربوطه وارد کنید یا به تعداد دلخواه و فرمت مورد نظرتان کدهای مدنظر را به سادگی هرچه تمام تر توسط سامانه ایجاد کنید.
  • کدهای تولید شده را با فایل مربوطه در سامانه وارد کنید.
  • شماره خط ارسال و دریافت پیامک پاسخ را مشخص کنید.
  • متن پیامک پاسخ صحیح ، اشتباه و تکراری را وارد کنید.
  • اکنون سیستم قرعه کشی شما آماده است! با ارسال یک پیامک تستی میتوانید سامانه اختصاصی خودتان را تست کنید.

جلب اعتماد مشتریان:

با اجرای اصولی قرعه‌کشی و برگزاری جشنواره های فصلی و ماهانه می‌توانید فروش محصولات را با یک روش صحیح و مطمئن افزایش دهید.
در بحث قرعه کشی و برگزاری جشنواره نیاز دارید توجه و اعتماد مشتریان را جلب نمائید، ارائه یک شماره سریال یکتا و منحصر بفرد، جهت شرکت در قرعه‌کشی برای هر شرکت کننده و مشخص نمودن زمان قرعه کشی در پیامک پاسخ می‌تواند به شما در این موضوع کمک کند.

سیستم خودکار تشخیص و پاسخ به کدها:

شما می‌توانید کدهای خود را توسط فایل اکسل در سیستم وارد نموده یا از سامانه درخواست تولید کد کنید که سیستم به صورت خودکار به تعداد و نوع مشخص (مثلا تعداد حروف، اعداد و یا ترکیب آن) تا سامانه این کار را به سرعت انجام دهد.
سپس با در اختیار گذاشتن کدها (به صورت کارت هدیه یا چاپ روی بسته بندی محصولات) از کاربران و مشتریان بخواهید کد را به شماره سامانه پیامکی شما ارسال نمایند.

سیستم به صورت خودکار کدهای صحیح، غلط ، تکراری یا موبایل تکراری را تشخیص داده و طبق آن پاسخی که پیش تر توسط مدیر مشخص شده است ارسال می‌کند.

جمع آوری شماره مشتریان:

باتوجه به اینکه کدهای قرعه کشی توسط تلفن همراه به سامانه شما ارسال می‌شوند می‌توان تنظیم نمود که هرگروه از مشتریان در دسته‌های دلخواه در دفترچه تلفن سامانه ذخیره شوند، در پایان قرعه کشی شما یک بانک کامل و مطمئن از تلفن‌های مشتریان خود دارید که می‌توانید تولید یا ارائه خدمات جدید خود را به آنان اطلاع دهید، مطمئناً این لیست شما قابلیت بیشتری جهت خرید دوباره به خدمات و محصولات شما دارند.

قرعه کشی بین شرکت کنندگان:

پس از پایان زمان تعیین شده جهت ارسال کدهای قرعه کشی، با انتخاب تعداد برنده از بین کدهای ارسالی صحیح و بازه زمانی دلخواه شما و به سیستم به صورت کاملاً تصادفی می‌تواند برندگان را برای شما مشخص کند.

 

سامانه قرعه کشی

چرا از سامانه قرعه کشی پیامکی باید استفاده کنیم؟

با توجه به ارزان و کارا بودن قرعه کشی بین مشتریان یکی از بهترین ابزار بازاریابی و وفاداری در مشتری می‌باشد. که سیستم قرعه کشی پیامکی ما این مورد را به بهترین نحو برای شما اجرا می‌کند.

 

آیا امکان تقلب در سامانه قرعه کشی وجود دارد؟

خیر . با توجه به اینکه موبایل و سریال و زمان ارسال کد قرعه کشی با تکرار آن در سامانه ثبت می‌شود امکان تقلب در این سامانه وجود ندارد.

چند دلیل از مهمترین دلایل استفاده از سامانه قرعه کشی چیست؟

تشویق به خرید در کمپین های مختلف ، ایجاد وفاداری در مشتریان، جمع آوری بانک شماره تلفن مشتریان نهایی ، اطلاع رسانی به مشتریان بالفعل و بالقوه، افزایش فروش و بهروری پروموشن های فروش و …

 

سامانه قرعه‌کشی چگونه در افزایش فروش محصولات و خدمات اثر گذار است؟

با در اختیار قرار دادن کد قرعه کشی بین مشتریان و با جمع آوری شماره تلفن و اطلاعات مشتریان نهایی روند معرفی محصولات جدید و بازاریابی های بعدی را به راحتی هر چه بیشتر انجام دهید ، نتیجه آن در افزایش بیش از پیش فروش مشخص می‌گردد.

 

چه اطلاعاتی با کمک سامانه قرعه کشی قابل استخراج است؟

سامانه قرعه کشی پیامکی با جمع آوری شماره تلفن ، کد منحصر به فرد هر مشتری ، تاریخ شرکت در قرعه کشی ، امکان پیامک خودکار پاسخ های صحیح و غلط و تکراری ، تعداد کدهای مصرفی و مصرف نشده و کلی اطلاعات دیگر به صورت فایل اکسل یک منبع مهم در فروش و CRM در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

سامانه پیامک ملی فرایند ایجاد و راه‌اندازی قرعه‌کشی پیامکی و همچنین سامانه قرعه کشی اختصاصی بر مبنای سامانه و سیستم پیام کوتاه تحت وب را جهت مجموعه شما در پنل‌های خود به صورت آسان و رایگان فراهم کرده است.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره یا راهنمایی جهت انتخاب پنل اس ام اس ، خرید و راه‌اندازی قرعه‌کشی پیامکی و تحت وب دارید با سامانه پیامک ملی تماس حاصل فرمایید.

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳۶ رای