سامانه گارانتی محصولات و خدمات با پیام کوتاه

سامانه گارانتی و استعلام اصالت کالا با پیام کوتاه

راه اندازی سامانه گارانتی محصولات و خدمات و تایید اصالت کالا با پیام کوتاه

با گسترش روز افزون تجارت در تمام زمینه ها ، شرکت ها و کارخانجات برای نشان دادن کیفیت بالای محصولات کالا یا خدمات خود اقدام به ارائه ضمانت برای محصولات خود می‌کنند. در گذشته همیشه گارانتی ها یا به صورت زبانی از قول فروشنده بوده یا برگه ضمانت نامه موجود در بسته‌بندی محصول نماد ضمانت و گارانتی محصول و خدمات بود.

از آنجا که امکان جعل ضمانت نامه های چاپی وجود دارد وجود یک روش مطمئن و سریع و ارزان برای تایید اصالت محصول و خدمات و همچنین وجود گارانتی محصولات ضروری می‌نماید.

سامانه پیامک ملی مفتخر است در راه ارائه ابزار و راهکاری نوین بازاریابی اقدام به ارائه سامانه تایید ضمانت محصولات و خدمات بر پایه سرویس پیام کوتاه نموده است.

در این روش مشتری کد و شناسه محصول را به سامانه گارانتی ارسال کرده و سیستم اصالت محصول و خدمات را بررسی و تایید نموده و متناسب با آن پیام مشخصی مانند پیامهای زیر را برای مشتریانتان ارسال می‌نماید.

  • با تشکر از خرید شما ! اصالت کالای شما مورد تایید بوده و گارانتی آن به مدت 18 ماه فعال گردید.
  • محصول شما اصلی نبوده ، جهت خرید از نمایندگان مجاز یا دفتر فروش با شماره … تماس حاصل فرمایید.
  • کد ارسالی تکراری بوده و گارانتی محصول مورد نظر قبلاٌ فعال گردیده است.

امکانات متعدد سامانه گارانتی پیامکی :

همچنین می‌توانید برای هر محصول یک پیام اختصاصی و متناسب تعریف نمایید تا پس از دریافت شناسه و کد محصول آن، پیامک اختصاصی برا مشتری شما ارسال گردد.

در صورتی که بخواهید بین مشتریان قرعه کشی انجام دهید سامانه به صورت کاملاً مشخص و ایمن بین کدهای ارسالی صحیح به تعداد مورد نظر شما برنده مشخص می‌نماید.

در سامانه گارانتی امکان خروجی از تمام اطلاعات، کدها و مشتریان، زمان فعال سازی گارانتی به صورت خروجی فایل اکسل برای دیگر بهره‌برداری های شرکت شما فراهم شده است که منبع بسیار غنی از داده های مشتریان شما برای ارتباط و فروش مجدد محصولات و خدمات به خریداران و مشتریان شما می‌باشد.

علاوه بر موارد ذکر شده سیستم به صورت خودکار شماره موبایل مشتریان هر محصول را در گروه مربوطه ذخیره می‌نماید تا در اطلاع رسانی و فروش‌های مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

تایید اصالت کالا با پیامک :

یکی دیگر از ویژگی های این سامانه امکان استفاده به صورت سامانه پیامکی استعلام و تایید اصالت کالا است بدین صورت که مانند آنچه پیش‌تر گفته شد می‌توانید متنی را برای تایید اصالت کالا ، پاسخ به استعلام های مجدد و همچنین کدهای اشتباه را مشخص نمایید تا کاربران با ارسال یک پیام کوتاه حاوی سریال محصولات شما به صورت آنی از اصالت محصول باخبر شده و با خیال راحت تری محصولات و یا خدمات شما را تهیه نمایند.

سامانه مدیریت گارانتی اختصاصی :

همچنین سامانه پیامک ملی افتخار دارد که اعلام نماید سیستم و سامانه گارانتی اختصاصی و قرعه کشی پیامکی مورد نظر شما را برای هر نوع محصول و به صورت پیاده سازی و بر روی سرور اختصاصی شما اجرا می‌نماید. این سامانه دارای امکانات فوق العاده و متنوع بوده و تمام فرایند استعلام اصالت کالا ، گارانتی و خدمات پس از فروش را به راحتی برای شما مدیریت می‌کند.

 

در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره جهت راه اندازی سیستم ضمانت و تایید اصالت کالا با پشتیبانی سامانه پیامک ملی تماس حاصل فرمایید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲۹ رای