بسم الله الرحمن الرحیم
 سامانه پیامک ملی ( صاحب امتیاز : شرکت آیاپیر رسانه جنوب شماره ثبت : 3144 ) با هدف ارائه خدمات پیامک ، توسعه وب ، اطلاع رسانی و انتقال فن آوری نوین ارتباطات ديتا به کشور، همراه با آموزش کادر جوان خود برای ارتقاء دانش فنی آنان در زمينه علوم جديد ارتباطات و خدمت به عموم مردم، شرکتها و سازمان­ ها تـأسيس گرديد.

ما استفاده از کامپيوتر و اينترنت و راحت­‌تر شدن کار­ها توسط آن را حق تمام مردم می‌­دانيم ما خلاقيت و نوآوری را سر لوحه‌­ی تلاش­‌ها و فعاليت­‌های خود قرار داده­‌ا‌يم و بر اين باوريم که روزی می­‌رسد که برای شهروند کارآمد استفاده از کامپیوتر و اینترنت همان ­قدر ضرورت می يابد که توانايی خواندن و نوشتن، و برآنيم تا با تحقيق و پياده­‌سازی راه حل‌های عملی برای استفاده از کامپيوتر و اينترنت در کارهای مختلف بهترين کيفيت را به مشتريان خود ارائه نماييم و اين مهم تنها با توجه، همياری، نظرات و پيشنهادات شما کاربران عزيز ميسر خواهد شد .
ما از هرگونه هزينه زائد اجتناب می­‌کنيم، همچنين ما عقيده داريم مشتری نبايد بهای ضعف­های مديريتی و يا اشکالات اجرايی کار ما را بپردازد. پس ما پيش از راه­‌اندازی هر سرويس جديد، به دقت آن را مورد مطالعه قرار داده و قابليت اجرايی آن را بررسی می کنيم.
همچنين ما براين باور هستيم که به دست آوردن سود کمتر از يک مشتری در صورتيکه به نحوی انجام گردد که مشتری از خدمات ارائه شده رضايت داشته باشد، آن مشتری را به يک قوه تبليغی خودساخته مبدل کند، و اين افزايش سود ما را به عنوان ارائه دهنده خدمات در برخواهد داشت. اين اصول ساده ، در عمل قابل بکارگيری هستند و پايه تمامی فعاليت­های ما را تشکيل می­دهند.
ما با حسن نيت کامل اصول ساده شگفت­ انگيز کارمان را منتشر می­‌کنيم چون عقيده داريم که در يک فضای رقابتی سالم، جای کافی برای ما و تمام همکاران ديگرمان وجود خواهد داشت، و اين فضا در نهايت هم به نفع ما ، هم به نفع مردم به عنوان مشتريان آينده ما و همکاران ما خواهد بود.

در این سامانه کاربران گرامی با انتخاب یک پنل کاربری در سامانه ثبت نام نموده و پنل اس ام اس اختصاصی خود را دریافت نموده و از طریق خط ویژه خود اقدام به ارسال و دریافت پیامک می‌نمایند.
تمام هزینه پنل‌ها به صورت کامل در بخش تعرفه‌ها قابل مشاهده است.
از کاربران محترم درخواست می‌شود که قبل از هرگونه ارسال پیامک شرایط و مقررات سامانه موجود در داخل پنل کاربری و سایت را مطالعه و رعایت فرمایند.

با تقدیم احترام سامانه پیامک ملی

برخی از ویژگی‌های سامانه پیامک ملی

نمایندگی پنل اس ام اس

در راستای ایجاد اشتغال پایدار و پردرآمد ، سامانه پیامک ملی طرح نمایندگی فروش پنل اس ام اس خود را با شرایط ویژه در اختیار علاقمندان این صنعت قرار می‌دهد.

خطوط اختصاصی

ارزانترین تعرفه خطوط اختصاصی کشور، در تمام پنل‌های ما تا ۳ خط اختصاصی سفارشی و 7 خط رند عمومی به صورت رایگان در اختیار کاربران عزیز قرار می‌گیرد.

پنل‌های کاربری

سامانه پیامک ملی با بررسی و رصد نیازهای کاربران با ارائه تنوع کاملی از پنل‌های اس ام اس تمام امکانات دلخواه شما را به راحتی در اختیار شما قرار می‌دهد.

eNEMAD

سامانه پیامک ملی جهت اعتماد هرچه بیشتر کاربران در پرداخت‌های اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت ، معدن و تجارت می‌باشد.

برای مشاهده جزئیات روی نشانه روبرو کلیک نمایید.

تمام حقوق برای سامانه پیامک ملی محفوظ می‌باشد.