بسم الله الرحمن الرحیم
 سامانه پیامک ملی ( صاحب امتیاز : شرکت آیاپیر رسانه جنوب شماره ثبت : ۳۱۴۴ ) با هدف ارائه خدمات پیامک ، توسعه وب ، اطلاع رسانی و انتقال فن آوری نوین ارتباطات دیتا به کشور، همراه با آموزش کادر جوان خود برای ارتقاء دانش فنی آنان در زمینه علوم جدید ارتباطات و خدمت به عموم مردم، شرکتها و سازمان­ ها تـأسیس گردید.

ما استفاده از کامپیوتر و اینترنت و راحت­‌تر شدن کار­ها توسط آن را حق تمام مردم می‌­دانیم ما خلاقیت و نوآوری را سر لوحه‌­ی تلاش­‌ها و فعالیت­‌های خود قرار داده­‌ا‌یم و بر این باوریم که روزی می­‌رسد که برای شهروند کارآمد استفاده از کامپیوتر و اینترنت همان ­قدر ضرورت می یابد که توانایی خواندن و نوشتن، و برآنیم تا با تحقیق و پیاده­‌سازی راه حل‌های عملی برای استفاده از کامپیوتر و اینترنت در کارهای مختلف بهترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه نماییم و این مهم تنها با توجه، همیاری، نظرات و پیشنهادات شما کاربران عزیز میسر خواهد شد .
ما از هرگونه هزینه زائد اجتناب می­‌کنیم، همچنین ما عقیده داریم مشتری نباید بهای ضعف­های مدیریتی و یا اشکالات اجرایی کار ما را بپردازد. پس ما پیش از راه­‌اندازی هر سرویس جدید، به دقت آن را مورد مطالعه قرار داده و قابلیت اجرایی آن را بررسی می کنیم.
همچنین ما براین باور هستیم که به دست آوردن سود کمتر از یک مشتری در صورتیکه به نحوی انجام گردد که مشتری از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشد، آن مشتری را به یک قوه تبلیغی خودساخته مبدل کند، و این افزایش سود ما را به عنوان ارائه دهنده خدمات در برخواهد داشت. این اصول ساده ، در عمل قابل بکارگیری هستند و پایه تمامی فعالیت­های ما را تشکیل می­دهند.
ما با حسن نیت کامل اصول ساده شگفت­ انگیز کارمان را منتشر می­‌کنیم چون عقیده داریم که در یک فضای رقابتی سالم، جای کافی برای ما و تمام همکاران دیگرمان وجود خواهد داشت، و این فضا در نهایت هم به نفع ما ، هم به نفع مردم به عنوان مشتریان آینده ما و همکاران ما خواهد بود.

در این سامانه کاربران گرامی با انتخاب یک پنل کاربری در سامانه ثبت نام نموده و پنل اس ام اس اختصاصی خود را دریافت نموده و از طریق خط ویژه خود اقدام به ارسال و دریافت پیامک می‌نمایند.
تمام هزینه پنل‌ها به صورت کامل در بخش تعرفه‌ها قابل مشاهده است.
از کاربران محترم درخواست می‌شود که قبل از هرگونه ارسال پیامک شرایط و مقررات سامانه موجود در داخل پنل کاربری و سایت را مطالعه و رعایت فرمایند.

با تقدیم احترام سامانه پیامک ملی

برخی از ویژگی‌های سامانه پیامک ملی

نمایندگی پنل اس ام اس

در راستای ایجاد اشتغال پایدار و پردرآمد ، سامانه پیامک ملی طرح نمایندگی فروش پنل اس ام اس خود را با شرایط ویژه در اختیار علاقمندان این صنعت قرار می‌دهد.

خطوط اختصاصی

ارزانترین تعرفه خطوط اختصاصی کشور، در تمام پنل‌های ما تا ۳ خط اختصاصی سفارشی و ۷ خط رند عمومی به صورت رایگان در اختیار کاربران عزیز قرار می‌گیرد.

پنل‌های کاربری

سامانه پیامک ملی با بررسی و رصد نیازهای کاربران با ارائه تنوع کاملی از پنل‌های اس ام اس تمام امکانات دلخواه شما را به راحتی در اختیار شما قرار می‌دهد.

eNEMAD

سامانه پیامک ملی جهت اعتماد هرچه بیشتر کاربران در پرداخت‌های اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت ، معدن و تجارت می‌باشد.

برای مشاهده جزئیات روی نشانه روبرو کلیک نمایید.

تمام حقوق برای سامانه پیامک ملی محفوظ می‌باشد.